Find vej til Hindemosen

Hindemosen

Sandhusvej 72

5000 Odense C

Vælg hvem du vil kontakte

Leder

Claus Kastberg
Gruppeleder
Telefon: 2253 1310
claus.kastberg@stjernespejder.dk
Troels Rossen
Gruppeleder
Telefon: 6140 5157
troels.rossen@stjernespejder.dk
Carsten Moldt
Gruppeassistent
Telefon: 21490492
carsten.moldt@stjernespejder.dk
Erfaring: Senior Instruktør TCI træklatring

Familiespejder

Morten Aaby Smith
Koordinator
Telefon: 24840391
morten.smith@stjernespejder.dk
Erfaring: Koordinator for familiespejd siden 2013. Uddannet DRT klatrefacilitator.
Jonathan Kvist Hansen
Koordinator
Telefon: 51600862
jonathankn@gmail.com
Erfaring: Medkoordinator for familiespejd siden 2017

Mini

Karin Skovhus
Mini- Grenleder
Telefon: 2992 8305
karin.skovhus@stjernespejder.dk
Laila Andresen
Minileder - torsdagsholdet
Telefon: 3124 6224
laila.andresen@stjernespejder.dk
Marianne Harfot Nielsen
Miniassistent - tirsdagsholdet
Telefon: 6088 2236
marianne.harfot@stjernespejder.dk
Ulrik Beich-Frandsen Øe
Miniassistent - torsdagsholdet
ulrik.oe@live.dk
René Tranekjer
Miniassistent - torsdagsholdet
rene.tranekjer@stjernespejder.dk
Annette Strarup Nielsen
Miniassistent - tirsdagsholdet
anette.strarup@stjernespejder.dk
Hanne Koch Olesen
Miniassistent - tirsdagsholdet
Telefon: 28921292
hanne.olesen@stjernespejder.dk
Morten Aagaard
Miniassistent - tirsdagsholdet
morten.aagaard@stjernespejder.dk
Anders Hedevang
Miniassistent - torsdagsholdet
Telefon: 42924002
anders.hedevang@stjernespejder.dk
Morten Grove
Miniassistent - tirsdagsholdet
morten.grove@stjernespejder.dk
Jesper Kock Nielsen
Miniassistent - torsdagsholdet
Telefon: 61669981
jesper.nielsen@stjernespejder.dk
Natasja Lunde Krarup
Mini-medhjælper - tirsdagsholdet
natasjalol@hotmail.com
Lars Stevensbo
Mini-medhjælper - tirsdagsholdet
Eskil Mann Sørensen
Mini-medhjælper - tordagsholdet
Renné Palmelund
Minileder

Junior

Karen Eltang
Sporleder - tirsdagsholdet
Telefon: 2283 6039
Karen.Eltang@stjernespejder.dk
Erfaring: Juniorleder siden 2005
Lene Strøm Pedersen
Sporleder - tirsdagsholdet
Telefon: 3017 5426
lene.stroem@stjernespejder.dk
Dennis Olsen
Juniorleder - tirsdagsholdet
Telefon: 2184 3070
dennis.olsen@stjernespejder.dk
Heidi Thorsen
Juniorleder - tirsdagsholdet
Telefon: 2331 0446
Heidi.thorsen@stjernespejder.dk
Freja Hansen
Juniorleder - tirsdagsholdet
Jens Landbo Olesen
Juniorleder, Tirsdagsholdet
Kristine Beich-Frandsen Øe
Sporleder - onsdagsholdet
Telefon: 2068 7412
Kristine.oe@stjernespejder.dk
Anja Nielsen
Juniorleder - onsdagsholdet
Telefon: 2160 4984
Anja.Nielsen@stjernespejder.dk
Erfaring: Juniorleder siden 2012
Ulrik Bondo Jeppesen
Juniorleder, Onsdagsholdet
ulrik.jeppesen@stjernespejder.dk
Chanette Hansen
Juniorleder, Onsdagsholdet
chanette.hansen@stjernespejder.dk
Betina Brender
Juniorleder, Onsdagsholdet

Trop

Lars Odgaard
Tropsleder
Telefon: 40 75 34 50
lars.odgaard@stjernespejder.dk
Erfaring: Kanoinstruktør
Kent Jessen
Tropsassistent
Telefon: 29 28 11 29
kent.jessen@stjernespejder.dk
Erfaring: Kanoinstruktør
Mads Leth
Tropsassistent
Telefon: 40 80 84 40
mads.leth@stjernespejder.dk
Tommy Johansen
Tropsassistent
Telefon: 51 90 85 68
tommy.johansen@stjernespejder.dk
Erfaring: Kanoinstruktør, Baconista
Kim Østergaard
Tropsassistent
Telefon: 61 66 19 19
kim.sonnich@stjernespejder.dk
Erfaring: PL/PA-ansvarlig, kanoinstruktør
Mikkel Højlund
Tropsassistent
Telefon: 61 31 51 59
mikkel.hoejlund@stjernespejder.dk
Erfaring: Orientering og PLan
Marie Moldt
Tropsassistent
Telefon: 4040 1999
Marie.moldt@stjernespejder.dk
Erfaring: Leder siden 2015

Klan

Casper Ruth
Klanleder
Telefon: 3162 9441
casper.ruth@stjernespejder.dk
Astrid Lang
Klanleder
Telefon: 3028 3207
astrid.lang@stjernespejder.dk
Ruben Zwisler
Leder
Telefon: 2390 4804
ruben.zwisler@stjernespejder.dk

Bestyrelse

Ole Strøm
Formand
Telefon: 2324 5005
ole.stroem@stjernespejder.dk
Erfaring: Formand siden 2003
Claus Kastberg
Gruppeleder
Telefon: 2253 1310
claus.kastberg@stjernespejder.dk
Troels Rossen
Gruppeleder
Telefon: 6140 5157
troels.rossen@stjernespejder.dk
John Reib
Kasserer
Telefon: 6590 5120
john.reib@stjernespejder.dk
Erfaring: Kasserer siden 2011
Pia Hansen
Forældrerepræsentant
Telefon: 2747 9087
pia.hansen@stjernespejder.dk
Erfaring: Medlem af bestyrelsen siden 2011
Jeppe Bæk
Forældrerepræsentant
Telefon: 2266 0932
jeppe.baek@stjernespejder.dk
Erfaring: Medlem af bestyrelsen siden 2015
Niels Ejskjær
Forældrerepræsentant
niels.ejskjaer@stjernespejder.dk
Rikke Mohlin
Søkyndigt medlem
rikke@biomolin.dk
Lotte Holk Hansen
Forældrerepræsentant
Telefon: 3031 6820
lotte.hansen@stjernespejder.dk

Mikrospejder

Roar Hylleberg
Mikro
roar.hylleberg@stjernespejder.dk
Christina Esmann Fonsvig
Mikroleder
Marianne Pedersen
Mikroleder, Onsdagsholdet
Telefon: 2991 2364
marianne.juul@stjernespejder.dk
Christoffer Højlund
Mikroleder
christoffer.hoejlund@stjernespejder.dk
Trine Svendsen Bæk
Mikroleder mandag