Find vej til Hindemosen

Hindemosen

Sandhusvej 72

5000 Odense C

Vælg hvem du vil kontakte

Gruppeledelse

Claus Kastberg
Gruppeleder
Telefon: 2253 1310
claus.kastberg@stjernespejder.dk
Troels Rossen
Gruppeleder
Telefon: 6140 5157
troels.rossen@stjernespejder.dk
Christine Wille
Gruppeleder
Telefon: 29615761
christine.wille@stjernespejder.dk

Mini

Karin Skovhus
Mini- Grenleder
Telefon: 2992 8305
karin.skovhus@stjernespejder.dk
Marianne Harfot Nielsen
Miniassistent - tirsdagsholdet
Telefon: 6088 2236
marianne.harfot@stjernespejder.dk
Annette Strarup Nielsen
Miniassistent - tirsdagsholdet
anette.strarup@stjernespejder.dk
Hanne Koch Olesen
Miniassistent - tirsdagsholdet
Telefon: 28921292
hanne.olesen@stjernespejder.dk
Morten Grove
Miniassistent - tirsdagsholdet
morten.grove@stjernespejder.dk
Natasja Lunde Krarup
Mini-medhjælper - tirsdagsholdet
natasjalol@hotmail.com
Lars Stevensbo
Mini-medhjælper - tirsdagsholdet
Christoffer Højlund
Minileder
christoffer.hoejlund@stjernespejder.dk
Anders Grankvist Schou
Katja Tornhøj

Junior

Karen Eltang
Sporleder - torsdagsholdet
Telefon: 2283 6039
karen.eltang@stjernespejder.dk
Lene Strøm Pedersen
Juniorleder - torsdagsholdet
Telefon: 4411 1839
lene.stroem@stjernespejder.dk
Anja Nielsen
Juniorleder - onsdagsholdet
anja.nielsen@stjernespejder.dk
Lars Neckelmann
Juniorleder - torsdagsholdet
lars.neckelmann@stjernespejder.dk
Leila Andersen
Juniorleder - onsdagsholdet
leila.andersen@stjernespejder.dk
Laura Siw Andersen
Juniorleder - onsdagsholdet
laura.siw.andersen@Stjernespejder.dk
Søren Elmer Kristensen
Juniorleder - onsdagsholdet
soren.christensen@stjernespejder.dk
Frederik Kromann
Juniorleder - torsdagsholdet
frederik.kromann@stjernespejder.dk
Steffen Godskesen
Juniorleder, Onsdagsholdet
Telefon: 22193300
steffen.godskesen@stjernespejder.dk

Trop

Lars Odgaard
Tropsleder
Telefon: 40 75 34 50
lars.odgaard@stjernespejder.dk
Erfaring: Kanoinstruktør
Kent Jessen
Tropsassistent
Telefon: 29 28 11 29
kent.jessen@stjernespejder.dk
Erfaring: Kanoinstruktør
Mads Leth
Tropsassistent
Telefon: 40 80 84 40
mads.leth@stjernespejder.dk
Tommy Johansen
Tropsassistent
Telefon: 51 90 85 68
tommy.johansen@stjernespejder.dk
Erfaring: Kanoinstruktør, Baconista
Kim Østergaard
Tropsassistent
Telefon: 61 66 19 19
kim.sonnich@stjernespejder.dk
Erfaring: PL/PA-ansvarlig, kanoinstruktør
Marie Moldt
Tropsassistent
Telefon: 4040 1999
Marie.moldt@stjernespejder.dk
Erfaring: Leder siden 2015
Per Wille
Tropsassistent
Telefon: 22913310
per.wille@stjernespejder.dk
Bjarke
Tropsassistent
Telefon: pågår
pågår
Erfaring: pågår

Gruppeassistenter

Carsten Moldt
Gruppeassistent
Telefon: 21490492
carsten.moldt@stjernespejder.dk
Erfaring: Senior Instruktør TCI træklatring
Klaus Nørregaard Nielsen
Telefon: 22220216
klaus.noerregaard@stjernespejder.dk

Bestyrelse

Ole Strøm
Formand
Telefon: 2324 5005
ole.stroem@stjernespejder.dk
Erfaring: Formand siden 2003
Claus Kastberg
Gruppeleder
Telefon: 2253 1310
claus.kastberg@stjernespejder.dk
John Reib
Kasserer
Telefon: 6590 5120
john.reib@stjernespejder.dk
Erfaring: Kasserer siden 2011
Rikke Mohlin
Søkyndigt medlem
rikke@biomolin.dk
Lotte Holk Hansen
Forældrerepræsentant
Telefon: 3031 6820
lotte.hansen@stjernespejder.dk
Marie Scheffmann Madsen
mariemadsen26@yahoo.dk
Christina Gotfredsen
Christinagotfredsen@gmail.com
Rasmus Paarlberg
rasmus@paarlberg.dk
Christine Wille
Gruppeleder
Telefon: 29615761
christine.wille@stjernespejder.dk

Mikrospejder

Christina Esmann Fonvig
Mikroleder, Mandagsholdet
Christina.fonvig@stjernespejder.dk

Klan

Tobias Taudal
Klan leder
Telefon: 29903869
tobias.taudal@stjernespejder.dk
Erfaring: tidl. Juniorleder og 12 gode år som spejder
Sofie Boelt Hansen
Klan leder
Telefon: 61310677
sofie.hansen@stjernespejder.dk
Erfaring: Tidl. Mikroleder, DDS Plan kurser og spejder i 10 år.
Tobias Strømberg
Klan leder
Telefon: 81714548
tobias.stromberg@stjernespejder.dk
Erfaring: 12 gode år som spejder.

Konsulent

Eva Becher
Konsulent
Telefon: 21692118
eva.becher@stjernespejder.dk

Familiespejder

Kirsten Zwisler
Telefon: 65904805
kirsten.zwisler@stjernespejder.dk